Aracınızın ömrünü, performansını direk olarak etkileyecek olan sistemlerin belli aralıklar ile kontrol edilmesi, değişim zamanı geldiğinde arızaya sebep vermeden değiştirilmesi önemlidir. Tatil ve kış ayları öncesinde yaptıracağınız bakımlar konforunuz ve sürüş keyfiniz için önemlidir.

Yılda bir kez veya üreticinin belirlemiş kilometrede araçlarınızın bakımlarını yapmak için sizleri servisimize bekliyoruz.

Otomobilinizi enine boyuna inceleyerek aracın durumu hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Oto ekspertizleri teknik cihazlar ve ekipmanlar kullanarak yapıyoruz. Teknisyenlerimiz araçta değişmiş olan parçalar ve aracın daha önce yaşamış olduğu kazalar ile ilgili bir detaylı bilgi verilmektedir Bu nedenle aracı satın alıp kullanmaya başlamadan önce mutlaka araç ekspertizi yaptırmanız gerekir.

Satın almak istediğiniz araç ile ilgili karşı tarafa ne kadar güvenseniz de, bazen araba fark edemeyeceğiniz kusurlar taşıyor olabilir. Satın almayı düşündüğünüz araca ait herhangi bir hasar kaydı olmaması da aracın hasarsız olduğu anlamına gelmez. Bu yüzden teknisyenlerimiz tarafından ekspertiz yaptırıp, aracınız hakkında detaylı olarak bilgi almanızı öneriyoruz.

Aracınızın Koltuk, Tavan, Taban Halısı, Kapı İç Döşeme, Bagaj Temizliği, Torpido ve Plastik Aksam Temizliği, Klima Temizliği, Deri Temizleme ve Bakım, Sterilizasyon tüm aksamlarını detaylı temizliğini yaparak ona gözümüz gibi bakıyoruz.

Bir otomobili oluşturan tüm parçaların her biri tek tek değiştirilebilir. Söz konusu değişimin nedeni kaza, eskime, bozulma, arıza olabileceği gibi özel zevkler de olabilir. Sık değiştirilen oto yedek parçaları ise yağ filtresi, hava filtresi, ön tampon, arka tampon, egzoz ucu, aydınlatma ürünleri ve bazı motor parçalarıdır.

Uygun fiyatlı ve kaliteli yedek parça hizmetimiz ile sizlere yardımcı olmaya hazırız.

Porsche’nizi güçlü ve dinamik görünmesi için çalışıyoruz. Uygun fiyat ve kaliteli aksesuarlar ile donatıyoruz.

3-diagnostic-services

Porsche Piwis Tester Porsche özel ve yetkili servislerinde kullanılan arıza tespit cihazıdır. Arıza tespit cihazı eski ve yeni model Porsche araçlar üzerinde detaylı diagnostik ve programlama işlemlerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır.

Porsche Arıza Tespit Cihazı Özellikleri
Arıza Kodu Okuma Silme
Canlı verileri görüntüleme
Ecu Programlama
Merkezi elektronik kontrolleri
Parça Komponent testleri
Araç bakım bilgileri
Elektrik Şema Programları
Porsche Piwis 2 Tester arıza tespit cihazı günümüzde yeni üretilen Panemera araçlara dahil müdahale edebilmekte ve programala işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Porsche Teknik Yol Yardım, aracınızın hesapta olmayan aksiliklerle karşılaştığınızda 7 gün 24 saat yardımınıza koşar. Herhangi bir problem yaşadığınızda bizlere ulaşabilirsiniz.